Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendář závodů
 Výsledky závodů
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Přihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

Cyklovýlety
← Přehled cyklovýletů

Cyklovíkend 9.-10.7.Datum: 9.7.2016 - 10.7.2016
Přejezdy: Komušín, Čečelovice, Vrbno, Blatná, Záboří, Žichovice, Čepice
Najeto: 76 km
Nastoupáno: 886 m


Přátelé z Hrádku se v sobotu rozhodli uskutečnit expedici Čepice 2016. Na lodích sjeli ze Sušice do Čepic, kde měli připravené své karavany a s tím spojené pohodlí. Nás nalákali na večerní zábavu v podobě živé hudby. Petr s Libčou, Lucka s Vítkem a ani Sísa s adminem si tuhle akci nenechali ujít. Cesta při řece Otavě do Čepic je fajn. Přáteslké přivítání, dobré pivo, zatím samá pozitiva. Co ovšem předčilo naše očekávání, byla živá hudba. V Čepicích se totiž konalo setkání harmonikářů! Admin s Libčou s nadšením pěli lidové písně, Lucka s Vítkem byli trochu zklamaní, čekali zřejmě nějakou operetku. Nicméně posezení v kruhu kamarádů bylo moc fajn. Cesta domů probíhala s čelovkama na hlavách.
Hned další den jsme vyrazili směr Blatná. Libča s Petrem vyslyšeli adminovo vyprávění o krásné přírodě Blatenska a také slib, že je to spíše z kopce. Na to slyšel i kamarád Láďa. Kolem jedenácté jsme vyrazili přes Komušín do Čečelovic. Adminův slib o rovině vzal za své hned po prvních pěti kilometrech. Z Čečelovic po zelené, kolem rybníka Velká Kuš, přes Vrbno a Hadího rybníka krásnou přírodou jsme dojeli do zámeckého parku v Blatné. Povinné foto s daňky a hurá na oběd do stylové hospůdky U Bryndů. Dobrý oběd jsme zapili v útulné vinárně Kaplanka. Zpátky nás čekal kopec Pětnice, ale už nikdo neprotestoval, protože se každý těšil na skvělý ledový čaj u Veroniky v Zábořské hospůdce a výbornou kávu u Radky v Čečelovicích. Domů to potom je z kopce a admin tak dostal pochvalu za hezkou neděli od všech spolujezdců.
Záznam trasy zde:
Harmonikáři Čepice 2016 - sobota
Vinotéka Kaplanka Blatná - neděle

Stáhnout trasu: Harmonikari_Cepice_Vinoteka_Kaplanka_Blatna.kml, Harmonikari_Cepice_Vinoteka_Kaplanka_Blatna.gpx (pravé tlačítko → Ulozit odkaz jako...)

Fotky z cyklotrasy:


Partneři 


© Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či kopírování textů a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!