Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendář závodů
 Výsledky závodů
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Přihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

Cyklovýlety
← Přehled cyklovýletů

Na kole kolem dokola Chanovic 2017Datum: 20.5.2017
Přejezdy: Chanovice, Dobrotice, Čečelovice, Záboří, Mačkov, Pole, Bezděkov
Najeto: 62 km
Nastoupáno: 935 m


Žádní předjezdci, 20.5.2017 jsme vyrazili na ostro na akci pořádanou Vaškem Kubaněm do Chanovic. Kromě admina a Sísi s náma jel cyklista Tomáš Machovec, Dáša a Vašek Peterkovi. Admin Vaška upozorňoval, že pro asfaltového jezdce tohle nebude to pravé, ale Václav si nedal říct. Nebyl by to admin, aby nepopletl start registrace, takže jsme měli cca 30minut na to, okoštovat výbornou plzeňskou dvanáctku v KD Chanovice. Na trať jsme vyráželi mezi prvními, díky adminovi. Kolem hřiště nahoru, po modré turistické dolu, přes Újezd u Chanovic. Pohoda, úsměvy, krásný sjezd. Slatina, stoupáme do Čečelovic, odtud už jen kousek po žluté do Záboří, přes vrch Pětnice polní cestou a zpět prudký sjezd do Záboří. Zde se projevila opět adminova prozřetelnost, kdy všem sliboval výborné občerstvení u Veroniky v Zábořské hospůdce. Bohužel...admin nejen že nezná čas registrací, ale i provozní doba hospod mu už vypadla z hlavy. Takže jedeme dál, po polní cestě sjíždíme do Jindřichovic, po cyklostezce do Mačkova a zde se stáčíme zpět na západ a opět stoupáme. Z Blaténky krásnými lesy, kolem rybníků krásnou přírodou přijíždíme po žluté turistické do Pole. Teprve zde máme možnost "smočit pysk" a dáváme si malý proteinový nápoj z Plzně. Vašek s Dášou jedou napřed, ale protože mapu má jen admin, tak to nebyl dobrý nápad. Vyrážíme dál. Víme, že nás čeká nejtěžší část trasy. Vyšlapali jsme na 1 kontrolní bod - Ostrý, sjeli jsme a poctivě vyšlapali na poslední kontrolní bod - rozhledna Chanovice. Náročnost trasy asi nejlépe dokumentoval adminův telefon pokapaný potem. Sjezd ke KD byl odměnou. Vašek s Dášou na nás nečekali. Jsme si mysleli, že si to zkrátili. Ale kdepak, jsou to sportovci a místo zkratky jeli delší, za to horší cestou. Přijeli asi čtvrt hodiny za námi, ale moc toho nenapovídali. Jen Vašek si trousil mezi zuby něco ve smyslu, že admin je na černý listině. Zodpověděli jsme anketní otázky, nasedli na unavená kola a vydali se sprintem zpět domů, protože od 17:00 hrála Viktorka!
Vaškovi Kubaňů a jeho rodinnému týmu díky za krásnou sobotu!!
Najeli jsme 62km v čase 3:46 a nastoupali hezkých 935m.
Záznam trasy zde:
20.5.2017 Na kole kolem Chanovic

Stáhnout trasu: Na_kole_kolem_Chanovic_2017.gpx, Na_kole_kolem_Chanovic_2017.kml (pravé tlačítko → Ulozit odkaz jako...)

Partneři 


© Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či kopírování textů a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!