Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendář závodů
 Výsledky závodů
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Přihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

Cyklovýlety
← Přehled cyklovýletů

Na motokros do StříbraDatum: 21.6.2014 - 22.6.2014
Přejezdy: Pačejov, Blovice, Dnešice, Chotěšov, Stříbro
Najeto: 101 km
Nastoupáno: 1718 m


V sobotu v podvečer, vyrazili na kolech do Stříbra na krajský přebor v motokrosu podpořit naše týmové jezdce admin se Sísou. Admin jel tentokrát hodně natěžko, musel vézt Sísi foťák, včetně dalších 5ti objektivů a podobných blbostí. Sísa musela už také nasadit nosič a ta zas vezla pro admina krémy proti sluníčku a vráskám. První den jsme vyjeli pozdě a bylo jasný, že až do Stříbra nedejedeme, takže jsme nasadili sportovnější tempo, již naše známá trasa přes Třebomyslice, Pačejov, Nekvasovy, Mileč, Dvorec, Ždírec a za necelé 2 hodiny už jsme stepovali na recepci hotelu Panský dům v Blovicích u Plzně. Ráno dělali snídaně od 9ti, ale protože jsme uprosili kuchaře a hezkou servírku, tak kvůli nám vstali v neděli o hodinu dřív a my měli časovou rezervu stihnout závody. Umím si představit příjemnější nedělní dopoledne. Díky západnímu větru to byla hodně náročná cesta. Přes Seč, Únětice jsme vystoupali na vrch Knížská skála. Odtup za stálého šlapání i z velkého kopce díky protivětru do Řenče, odtud jakžtakž rovina přes Vodokrty, Dolní Lukavice, Dnešice, Černotín, Chotěšov. Z Chotěšova přes kopec směr Heřmanova Huť, pak zase přes kopec do obce Sytno a odtud už jen sjezd do Stříbra. Vyšlapali jsme na krásné náměstí s morovým sloupem a hezkou radnicí, dali si polévku a protože už nás Pája sháněl kde jsme, tak jsme ani nemohli čekat na druhý chod a upalovali jsme na nádhernou motokrosovou trať v areálu Sv.Petr. Po závodech jsme nemuseli jet domů vlakem, ale díky obětavosti Petra a Libči Bednariků, kteří také přijeli podpořit naše jezdce, jsme se vezli pohodlně autem zpět. Takže díky moc!
Cesta nám trvala 5hodin 30minut, najeli jsme 101km a nastoupali 1718m. Nastoupané metry byly v pohodě, horší to bylo s hodně nepříjemným západním větrem. Takže další výlet plánujeme na východ.
Záznam trasy zde:
1.den
Na motokros do Stříbra 1.den (Horažďovice - Blovice)
2.den
Na motokros do Stříbra 2.den (Blovice - Stříbro)

Stáhnout trasu: Na_motokros_do_Stribra.kml, Na_motokros_do_Stribra.gpx (pravé tlačítko → Ulozit odkaz jako...)

Fotky z cyklotrasy:


Partneři 


© Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či kopírování textů a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!