Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendář závodů
 Výsledky závodů
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Přihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

Cyklovýlety
← Přehled cyklovýletů

Na motokros ŠAC - BělčiceDatum: 10.6.2017
Přejezdy: Svéradice, Chanovice, Kasejovice, Bělčice, Sedlice, Záboří
Najeto: 78 km
Nastoupáno: 876 m


Trasu do Bělčic jsme již několikrát absolvovali, proto admin vymyslel cestu jinou, delší a samozřejmě horší. Přes Svéradice do Chanovic, odtud do Nové Vsi a přes Řesanice a Polánku do Kasejovic. Z Kasejovic po turistické modré až do obce Metly. Po cyklostezce 1063 jsme přes Březí, Tisov, Záhrobí dojeli až do Bělčič. Tentokrát jsme přijeli včas, právě startovala třída Open. Zafandili jsme Indiánovi, kterému se nepovedl start, ale protože to je bojovník, tak z pátého místa to stejně dotáhl na první místo. Z našich jezdců jsme žádného nepotkali, jen v depu jsme se pozdravili se Stejkojc, ale protože měli kilometrovou frontu, upalovali jsme dál.
Čekala nás opět neznámá trasa, kterou si admin připravil. Po zmiňované cyklotrase 1063 jsme dojeli do Hostišovic. Zde jsme najeli na žlutou turistickou- Kolem zřiceniny Křikavka, rybníku Labuť jsme přjeli do obce Vahlovice a protože se Síse jelo tak nějak podivně, zkontrolovali jsme její pneu a zjistili, že má píchlé přední kolo. Admin je gentleman, takže jí neujel, ale v klidu počkal, až si Sísa kolo opraví.
Z Vahlovic jsme pokračovali směr Laciná. Zde admin dal Síse na výběr, jestli chce jet do Škvořetic lehkou trasu po asfaltu bez kopců nebo trasu po lese, samej kámen, výmol, tráva a samozřejmě pěkně šlapat z kopečka i do kopečka. Sísa má vkus a volí trasu lesem, kolem Nového Mlýna, po zelené turistické do Škvořetic. Po asi kilometru, admin začíná litovat, že dal Síse na výběr. Nakonec jsme náročnou trasu zvládli a ze Škvořetic, po červené turistické jsme přijeli do Sedlice, kde si dáváme párek v rohlíku v místním kiosku. Ze Sedlice jedeme směr Záboří, kde se v Zábořské hospůdce občerstvujeme skvělou domácí bezovkou. Domů nás čeká už jen sjezd přes Čečelovice, Slivonice a Komušín.
Najeli jsme 78km v čase 4hod a 15minut.
Záznam trasy zde:
10.6.2017 - motokros ŠAC Bělčice

Stáhnout trasu: SAC_Belcice.kml, SAC_Belcice.gpx (pravé tlačítko → Ulozit odkaz jako...)

Fotky z cyklotrasy:


Partneři 


© Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či kopírování textů a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!