aktuality jsem pojal formou kroniky, abychom m˜li na co vzpom˜nat

5.5.2012 Šumavský pohár - Žár u Vacova
05/05/2012 17:43 GMT

Posláno od admin

Motory ještì nestaèily vychladnout z úterního závodu na Svatém Poli a už tu byl 2.závod seriálu Šumavský pohár. Jelo se na krásné trati v Žáru u Vacova. Z našeho týmu se sjela opìt poèetná skupina 6 jezdcù :
Míra Stanìk, Míra Brùžek, Pepa Ludvík, Martin Ludvík, Pája Brejcha, Martin Adamec.
Míra Brùžek si pøi rozpravì vyžádal 15minutový rozjížïky i pro veterány, aby se taky poøádnì svezl. Nakonec obì rozjížïky vydržel, celkovì dojel na 13.místì.
Martin Ludvík v OPENech v první rozjížïce dojel na skvìlém 5místì. Do druhý rozjížïky odstartoval výbornì, držel se na 3.místì, ale na konci prvního kola se na závodištì pøihnala bouøka a krupobití, takže závod byl pøerušen. Po pùl hodinì se jezdci na start seøadili znovu, tentokrát ale Martin už nenastoupil, vzheledem ke stavu trati a stavu zadní gumy.
125:
Pája Brejcha si zaèíná zvykat na velký motorce. 13. místom v první rozjížïce, ve druhý 14., celkovì 13. Ze 32 jezdcù je to na mladièkýho Páju super výkon.
Pepa Ludvík - zkušenì si dojel pro 11.místo v 1.rozjížïce, 8. ve druhé, celkovì krásné 8.místo.
Martin Adamec - zatím nezkušenì, ale pomalu zkušenosti sbírá - 26., 25., celkovì 27.
Míra Stanìk - letos je Míra hodnì rychlej - 4.místo v první rundì, 8. ve druhý, ve který musel dotahovat po kolizi s jiným jezdcem, i tak celkové 5.místo je velmi dobré!!