Zdravím, bohužel už to není moc aktuální ale kdyby se chtìl nìkdo podívat, tady je pár fotek z Tøemošnice kde jsme s Mírou Brùžkem byli na MMÈR Veteránù odkud si Míra pøivezl 5 mistrovských bodù. foto tady:http://uloz.to/xxGAZHbD/tremosnice-rar
13/10/2014 08:15 GMT (IP adresa byla uložena)
:
Cáòa
:
Myslim že mu to vadit nebude Dìkujem za krásný fotky Eviku.
07/10/2014 14:27 GMT (IP adresa byla uložena)
:
evik6363
:
Sorry, netušila jsem, že se fotka vloží takhle veliká. Snad to admin opraví
než abych slevil to si ji radši naložim doma do voctu
14/09/2014 22:53 GMT (IP adresa byla uložena)
:
Bambejs
:
Tak ti Vašku øeknu, rovnou sundej cenu tak o 15tis jinak neprodáš nikdy. Já vím, že namítneš, že to není (H)honda , ale já prodával svojí Kawu 13´ za 90tis s poctivými 65mth a volali mi lidi, že daj max 83tis
Po dohodì s Panem Bednarikem bèasný trénink na trati.
14/07/2014 18:24 GMT (IP adresa byla uložena)
:
admin
:
Zdravim! Protože dcera bude brzo držitelkou øidièského prùkazu na malý motocykl, tak jí musim sehnat poøádnej stroj na ježdìní. V garáži nám pøekáží vymazlenej pitbike, po kterym jste roky tajnì toužili, tak teï máte šanci ho mít inzerát