| : | Ahoj ahoj, prodávám svou vymazlenou Kawasaki KX 250F 2013. Asi všichni víte, že jsem ji koupil od super hobby jezdce a já jezdím taky ho... takže motorká aè má najeto 65mth je jak nová. V 60mth servis motoru a tlumièù u Mrazíka. Kdo by mìl zájem, více info visí na motoinzerce.cz nebo pištì, volejte na 777112485. Cena je 99 000,- Kè Bambejs |