| : | Je fajn, e si kluci rozumte. Franto, j bych pincka bral, mm jen Mustanga, ale dokud se nezbavm toho druhho Mustanga, co u rok dvm dohromady, tak dal krm do gare nechci. Pokud Ti ale nepek v gari, tak bych to neprodval, nikdy nev, na em budem jezdit za pr let na houby a jakou to bude mt cenu  |