| : | Ahoj bando, ve stedu jsem koukala na strnky a nic, pak u jsem to nestihla, take jsem se nestihla ani dozvdt, e je v sobotu brigda, tak se omlouvm. Ale vzhledem k nalapanmu tdnu a nejvc ptkm, bych ji stejn takhle brzy nestihla, zato jsem se stihla alespo ped zavrakou odebhnout prothnout bhem peen, kdy mi stydl pudink na krm do Kramolna a zjistit, e je to tam i po zim super! Nestihla jsem Vm napsat dv, e se tam zahjilo trnovn a e zatm i v sobotu, protoe mi to kamard psal vera a j si to peetla a pi obd. Take kdo chce do Kramolna o vkendu u me, moc pleitost nebude, za chvilku zane sezona jak motokrosov, tak lufck a mme v sobotu smlu |