Zdarec Jane. Protože mi vítr ještì neodfouknul harmonogram z dodávky od Šumaváku tady v HD, tak jsem ti jej nafotil. Myslím, že v tìch Bìlèicích to bude podobné. Koukni tady: http://enduro.horazdovice.cz/files/2009/sumavak.jpg
Zdarec Fery! urèitì nìjakej kros zase bude, ale kdy, to je ve hvìzdách. Každopádnì to tu bude vèas povìšený.
21/05/2009 06:01 GMT (IP adresa byla uložena)
:
Emèa
:
Gratulace a pøání všechno NEJ nové èlence týmu a její rodince! Šikulka, dala mamince ten nejnádhernìjší dárek k svátku! Tak hodnì zdraví a štìstí holky!