| : | Nepojedeme Honzo. Nemáme už endura, máme krosky a ty by neprošly technickou pøejímkou. Navíc jsem slyšel, že byly velké problémy se shánìním pìkných tras(zelení prudí), takže kdo ví, kde všude to natahaj. Nás láka vyrazit do Sosnové u Ostravy na Offroad. Pøed 2 týdny to byla v Dobøanech nádhera. Pirrelky bych nepodceòoval, urèitì jsou super, ale èlovìk musí dobøe volit pneu na rozdílný terén u každé znaèky a to stojí peníze. Na mé "vožení se" je Mitas TOP a nedám na nìj dopustit. V Klatovech poøádnì tahejte, ale hlavnì vždy bez zranìní v cíli! Na 30.6. se tìšíme, pøijede spoustu "profi" fichtl jezdcù , snad i nìjací motokrosaøi, ....doufám, že se akce vydaøí a všichni si to užijeme a veèer popijeme. |