Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštìvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendáø závodù
 Výsledky závodù
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Pøihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

 
 
 01/07/2007 14:53 GMT (IP adresa byla uložena)
:Honza
 
:Tak v sobotu to byl rachot .Dobrý závody,vyvedlo se to.Škoda jen pádù Zuba a Žíti .
  

 28/06/2007 19:33 GMT (IP adresa byla uložena)
:Chleba29
:Chleba29@seznam.cz
:http://www.mx-team.blog.cz
 
:zdary všichni, tak už se nemùžu doèkat na závody, koukal sem že tam sou i 2 holky a ta jedna jede mx, tak sem na ní zvìdaf teda, tak to v sobotu vypukne!!!
  

 27/06/2007 09:57 GMT (IP adresa byla uložena)
:Cáòa
 
:Jany bohužel nejede bude dìlat pouze komentátora. Jeho stroj je ještì stále v opravì stejnì tak jako jeho koleno. Enduristù se ale hlásí dost takže konkurence i tak bude velká
  

 26/06/2007 12:18 GMT (IP adresa byla uložena)
:meera xr 400
:http://www.mexico.wz.cz
 
:èaký, jede 30.6. taky jany?  Já, že ho nevidim ve startovní listinì?  Docela bych uvítal kokurenci na stejným stroji 
  

 20/06/2007 07:54 GMT (IP adresa byla uložena)
:blecha
 
:zdravim zkouknìte www.dirtykingdom.cz, jinak k té diskuzi o gumách mitas je za ty prachy fakt good, ale da se za to sehnat i Bull která je taky dobrá, v budoucnu budemem mít i bridgestone ale to bude taky tak kolem 1900 zadek
  

 11/06/2007 20:13 GMT (IP adresa byla uložena)
:admin
 
:Nepojedeme Honzo. Nemáme už endura, máme krosky a ty by neprošly technickou pøejímkou. Navíc jsem slyšel, že byly velké problémy se shánìním pìkných tras(zelení prudí), takže kdo ví, kde všude to natahaj. Nás láka vyrazit do Sosnové u Ostravy na Offroad. Pøed 2 týdny to byla v Dobøanech nádhera.
Pirrelky bych nepodceòoval, urèitì jsou super, ale èlovìk musí dobøe volit pneu na rozdílný terén u každé znaèky a to stojí peníze. Na mé "vožení se" je Mitas TOP a nedám na nìj dopustit.
V Klatovech poøádnì tahejte, ale hlavnì vždy bez zranìní v cíli!
Na 30.6. se tìšíme, pøijede spoustu "profi" fichtl jezdcù , snad i nìjací motokrosaøi, ....doufám, že se akce vydaøí a všichni si to užijeme a veèer popijeme.
  

 11/06/2007 19:46 GMT (IP adresa byla uložena)
:Bambejs
 
:Honzo já mìl Pirelku jednou a nevydržela mi ani pìtinu toho co Mitaska a ještì za ní chtìjí 1900 kè - hanba
  

 11/06/2007 19:15 GMT (IP adresa byla uložena)
:Honza
:jannmatejka@seznam.cz
 
:Diky.Tak já tu mitasku taky zkusím.Pøece jenom 1100kè a 1900kè je rozdil.A vy do Klatov nepojedete?Už se z klukama tìšime na toho 30-teho.Pøeji Vám také hodnì uspìchù a hlavnì žádné urazy!
  

 10/06/2007 19:55 GMT (IP adresa byla uložena)
:admin
 
:Zdarec Honzo. Mnì nejvíce vyhovuje Mitas, ale to bude tím, že nejsem takový jezdec, abych rozdíl mezi znaèkama poznal a právì proto volím nejlevnìjší variantu. Jak psal Bambejs, na suchu jezdím C-10, na bahno C-12.
Ceny jsou do 1100Kè za zadek.
Svaté Pole je otevøeno každou støedu a sobotu, ale doporuèuje se domlouvat s Martinem Mídou, ten to má na starosti. Telefon más v mejlu.
Pøeju hodnì štìstí v Klatovech!
  

 10/06/2007 16:46 GMT (IP adresa byla uložena)
:Honza
:jannmatejka@seznam.cz
 
:My jezdime pirelli,ale je to dost finanènì nároèné.Zadní guma stojí okolo 1900kè a už 2 krát se mi stalo že jsem ji z boku rozøíznul o šutr.Nakolik vyjde ta mitaska?A kde ji kupuješ?Jak je to ve støedu s ténováním na Svatém Poli?
  

v1.1 2935 2936 2937 2938 2939 2940 2941 2942 2943 2944 2945 2946 2947 2948 2949 2950 2951 2952 2953 2954 ]

Partneøi 






















© Jakékoliv užití obsahu, vèetnì pøevzetí, šíøení èi kopírování textù a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!