| : | Zdarec Honzo, registrace je pro monost zaslat pspvky do diskuze. Pokud by to nebylo oeten registrac, byla by pln spamu. Jinak uivatel pak me vkldat aktuality, obrzky, downloady apod. No to je koda, e jsem pry, jsem na sluebce, kdybych byl v HD, tak bychom se na trati urit potkali. Doufm, e u ns nesn, protoe a se vrtm, tak chci jezdit a ne lyovat. Na pitbiku tam jezdil u minulou sobotu, m osobn se to moc nelb, je to takov "nijak". |