| : | Ahoj Honzo, kdepak, zatm bez skok, jsou hrozn mkk a j ani jany zatm nejsme tak MX vyjedn, abychom to dvali. Ale pokroky dlme, poprv 5minut jzdy ns odrovnalo, te u kroume teba 20minut v kuse a ruce si zvykaj. Lavici dvme k hran, ale je t잚 ne na Svat, musme bt trpliv, abychom se nerozlmali u v lednu. Tra nen nae, celou ji dlal Radek . a je jeho, u tam s nma 2x jezdil a taky zatm trnuje bez skok. A ty boule,..to je masakr, i pomalou jzdou jsou na rozbit huby. Jinak je super poas, jezdme jak jen mme volno. Ten inzert zkus dt na motorkari.cz, tam je hafo lid, tam bys to ml "udat". A vm to vem jezd, zatm zdarec. Jarda |