Tento web pouv k poskytovn slueb, personalizaci reklam a analze nvtvnosti soubory cookie. Pouvnm tohoto webu s tm souhlaste.
Souhlasm
Vce informac
  
 Menu
 O ns
 Aktuality
 Tm
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalend zvod
 Vsledky zvod
 Kam na trnink
 Vae podpora
 Cyklovlety

 Nov aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnut 2016
31.12.15 Shrnut 2015
31.12.14 Shrnut 2014
31.12.13 Shrnut 2013
31.12.12 Shrnut 2012
31.12.11 Shrnut 2011
31.12.10 Shrnut 2010

 Pihlen

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete ns na Facebooku:

 Webmaster

 
 
 13/01/2007 08:37 GMT (IP adresa byla uloena)
:Admin
 
:Ahoj Honzo,
kdepak, zatm bez skok, jsou hrozn mkk a j ani jany zatm nejsme tak MX vyjedn, abychom to dvali. Ale pokroky dlme, poprv 5minut jzdy ns odrovnalo, te u kroume teba 20minut v kuse a ruce si zvykaj. Lavici dvme k hran, ale je t잚 ne na Svat, musme bt trpliv, abychom se nerozlmali u v lednu. Tra nen nae, celou ji dlal Radek . a je jeho, u tam s nma 2x jezdil a taky zatm trnuje bez skok. A ty boule,..to je masakr, i pomalou jzdou jsou na rozbit huby. 
Jinak je super poas, jezdme jak jen mme volno.
Ten inzert zkus dt na motorkari.cz, tam je hafo lid, tam bys to ml "udat".
A vm to vem jezd, zatm zdarec. Jarda
  

 13/01/2007 08:13 GMT (IP adresa byla uloena)
:Honza 450
:belohlavek.j@seznam.cz
 
:Zdar. Tak sem se byl vera podvat u vs na trati...pkn zkoky. Zjete na vech?
  

 13/01/2007 05:55 GMT (IP adresa byla uloena)
:Admin
:jarda@horazdovice.cz
 
:Vem dky za vzkazy!!!
Bhem vkendu snad rozjedu fotoalbum, tak pak by bylo vce fotek a pedevm mnohem snadnj prohlen stylem prezentace.

  

 13/01/2007 00:38 GMT (IP adresa byla uloena)
:Honza 450
:belohlavek.j@seznam.zc
 
:Zdravim. Prodm Husqvarnu SM 125, r.v. 2003 do provozu v kvtnu, spolehliv ve vbornm stavu, modro/lut barva, nov gumi - zadek 150 pedek 120, nov baterka, novej etz, chrnie rukou - hlinkov acerbis, pidm star plasty, mu i krosov kola. Pite sms na 602293560    Foto na e-mail
  

 07/01/2007 20:59 GMT (IP adresa byla uloena)
:Bambejs
:zeliskal@seznam.cz
 
:Jardo musim t pochvlit udlal si moc hezk strnky akort ta fotka DT - no hrza! Zejtra ti ji vyfotim sice bez motoru kterej je te na stole ale aspo a tam nedlaj ostudu ty silnin gumy na kterejch jezdil Johny.
Natst u je problm vyeen a doufm e do konce tdne bude DT hotov abych si taky trochu uil. Zdravim celou bandu
  

 07/01/2007 19:58 GMT (IP adresa byla uloena)
:shrek
:http://www.enduroteamorlova.cz
 
:Ahoj Kluci, brouzdm po netu a koukm a vidm, e je na svt dal endurck parta. Kouknte na www.enduroteamorlova.cz sice jsme z daleka, ale hoby mme stejn.
  

 07/01/2007 19:18 GMT (IP adresa byla uloena)
:Jany
:jany.j@seznam.cz
 
:Dzus Bery Peech

Ja tedy smekam. Zdravim sveho ADMIN. Chvalim, ze jsi konecne pro nas udelal velice uzitecnou vec!!!

JSi borec a REPUBLIKA NAS PRIJME S OTEVRENOU NARUCI!!
  

 07/01/2007 19:02 GMT (IP adresa byla uloena)
:Honza 450
:belohlavek.j@seznam.cz
:http://www.enduro-pacejov.tym.cz/index.html
 
:Zdar. Tak koukm na ztrnky a pkn,pkn Samozdejmn taky doufm e se nkdy njak domluvme a svezeme se spolu. Tak zatm zdar, a a to jezd
  

 07/01/2007 18:34 GMT (IP adresa byla uloena)
:[b]Sladz[/b]
 
:zdravim.pkn prce admine.pkn strnky,a bude as,mus mi ukzat jak to dl zdravim a at vm to jezd,hned bych zajezdil s vma.
  

 07/01/2007 06:22 GMT (IP adresa byla uloena)
:Admin
:jarda@horazdovice.cz
:http://www.enduro.horazdovice.cz
 
:Zde nm mete napsat vae pipomnky.
  

v1.1 2940 2941 2942 2943 2944 2945 2946 2947 2948 2949 2950 2951 2952 2953 2954 2955 2956 2957 2958 2959 ]

Partnei 






















Jakkoliv uit obsahu, vetn pevzet, en i koprovn text a fotografi, je bez souhlasu admina zakzno!