Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštìvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendáø závodù
 Výsledky závodù
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Pøihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

 
 
 10/06/2007 16:00 GMT (IP adresa byla uložena)
:Bambejs
 
:Ahoj Honzo jezdíme Mitas C-10 šíøe 110 mm. Já jsem s nimi spokojen myslím že je to supr guma za supr cenu a vydrží moc
  

 10/06/2007 05:57 GMT (IP adresa byla uložena)
:Honza
:jannmatejka@seznam.cz
 
:Èus lidi.Chtìl jsem se zeptat co jezdite za gumy?V sobotu jedem do tìch Klatov a nevíme co obout.S tìma fichtlama je to bomba nápad!!!
  

 08/06/2007 10:50 GMT (IP adresa byla uložena)
:Jany
 
:Koupim diru v plote!!!
Jeste dale schanim dreveny ohybak na rohliky

A jeste bych potreboval bublinky do perlickove koupele!!!! Nekdo mi je ukradl    
  

 04/06/2007 07:45 GMT (IP adresa byla uložena)
:JARDA
:nemam
 
:
Prodam díly na fichtla.Všechno možný.Dál díru v plotì a vlákno do žárovky a ètyøhranej vrták.Tel:607940492 Horažïovice
  

 29/05/2007 11:55 GMT (IP adresa byla uložena)
:FRELA
:frelda@centrum.cz
 
: Zdar! Prodám Husqvarna TE450 05 spz,tp,pøeplastovana,seøízena.cena 128tis tel:604 729 824

  

 26/04/2007 15:07 GMT (IP adresa byla uložena)
:hAjPR
:hyperbahnak@seznam.cz
:http://hajprfoto.wz.cz
 
:Zdar Horažïováci, máte pìkný web a hlavnì team
Píšu hlavnì kvùli tomu, že mám doma na prodej nové ortézy Asterisk z USA, model 2007, vel. XL, za 14500,-
Kdyby nìkdo z vás mìl zájem, nebydlím daleko...nebo kdyby jste o nìkom vìdìli...díkes, zdraví hAjPR...

PS: nìkdy vám urèitì nìkde udìlám foteèky
  

 23/04/2007 12:35 GMT (IP adresa byla uložena)
:bary
:http://www.motoclubmilevsko.cz
 
:Èau hoši máte super stránky a spousta dobrejch fotek. Jenom Vás chci pozvat na soukromou akci, jedná se o závody croscountry které mají uzavøený poèet 80 jezdcù. Závody se jedou pouze v našom motokrosovom areálu, trat ma cca5km a jede se to jako hodinovka dvouèlenných družstev, dopoledne po smeru a odpoledne proti. Je skupina B.40 motorek, kde je trat jednoduší a skupina A.40 motorek, kde je to nároènejší. Nejlepší na tom všem je že každý získá pohár a diplom se jménem a to všechmo za první místo, takže i ten 80 závodník bude první. Povinost každého závodníka je zùèastnit se v pátek pøed závodem velké párty, pøímo na trati.  Mame pouze 8 volnejch párù!!!!!!!  závody se jedou v Božeticích u Milevska 2.6.2007 a párty je 1.6.2007  startovné je 500kè a je nutnost platit pøedem jinak volejte 776 287 742
  

 20/04/2007 20:42 GMT (IP adresa byla uložena)
:Cáòa
 
:Zdravim všechny lidièky. asi už víte že sem prodal ten muj strarej støep. Dneska sem si pøivez nový YZ zase 125 ale je to 2003 tak by to mohlo bejt aspon o malinko lepší než bylo to starý. Skosim ukecat Martina že by se mohlo v sobotu na svat chci jí projet. tak se zatim mìjte pic.
  

 18/04/2007 19:26 GMT (IP adresa byla uložena)
:tomTE450
:tomas_kubin@email
:http://www.smt04.wz.cz
 
:zdravím máte super stránky to je pøesnì vono. Tak at to jezdí!!!
tady je adresa na naše
www.smt04.wz.cz
  

 13/04/2007 17:23 GMT (IP adresa byla uložena)
:Partak
:PajaCasino@seznam.cz
:http://www.suzuki.wbs.cz
 
:Ahoj.Mate tam u vas super prirodu na jezdeni docela rad bych si s vami zajezdil,skoda ze to mam docela daleko.Super stranky jen tak dal.
S pozdravem Partak
  

v1.1 2936 2937 2938 2939 2940 2941 2942 2943 2944 2945 2946 2947 2948 2949 2950 2951 2952 2953 2954 2955 ]

Partneøi 






















© Jakékoliv užití obsahu, vèetnì pøevzetí, šíøení èi kopírování textù a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!