| : | Zdar Horažïováci, máte pìkný web a hlavnì team  Píšu hlavnì kvùli tomu, že mám doma na prodej nové ortézy Asterisk z USA, model 2007, vel. XL, za 14500,- Kdyby nìkdo z vás mìl zájem, nebydlím daleko...nebo kdyby jste o nìkom vìdìli...díkes, zdraví hAjPR...
PS: nìkdy vám urèitì nìkde udìlám foteèky  |