Ahoj Zdeku, pity v Horaovicch jsou zatm v jednn, o konkrtnch zvodech nkde na Plzesku nevm ale jezd se Fosbeton, na netu urit nkde najde info o celm serilu.
06/04/2009 17:54 GMT (IP adresa byla uloena)
:
Zdenk
:
Zdravim,nevte jestli se pojedou njak pitbike/dirtbike zvody v horadovicch nebo nkde na Plzni-jihu?Dk.
15/03/2009 18:31 GMT (IP adresa byla uloena)
:
admin
:
Ahoj Honzo. Polu Ti kontakt na pana Svatoe z Rb, ten v nejlp co a jak. J jen vm, e v kvtnu se tam jede fichtlcross.
13/03/2009 16:43 GMT (IP adresa byla uloena)
:
lada81
:
http://www.nancevsky.ic.cz zprovoznna sekce bazar,mono inzerovat v sekci prodej cenk ke staen
V sobotu 21.2. se kon v Boleinech (u Klatov) echt zimn fichtlcross...tra na louce protaen traktorem. Registrace od 11:00, start ve 13:00. Kdo nerad luje a chce se pobavit,....tak by neml na tomle krosu chybt.