| : | Zdar chlapci a dvata. V jedn star diskuzi na motorkch,jsem se doetl o vaich strnkch a monm vlastnictv asomry na podan enduro zvod. Paklie je to pravda,chtl bych se touto cestou zeptat zda asomte i jin zvody ne ,kter sami podte.? Vloni jsme poprv uspodali zvod pro velk endura nad 600ccm. Pro velk uspch jsme se rozhodli zopakovat Oldichovsk mastodonmaraton,ale bohuel nm vypadla asomra,kterou jsme mli vloni.Jsme trochu v asovm presu.Zvod se pojede 28ho kvtna .A zakadou pomoc budeme krom finannho honare samozejm i nleit vdn.. Snad nepu pln bludy a pokud ano, tak sorry za spam.  |