| : | Ahoj, tak jsem o vkendu taky nezahlela a vyrazila v sobotu unavit adminovi aspo tch pr astnk umavku, co se rozjdli na nedli v Uzenicch. Staten jsem je hnala ped sebou a koukm, e zbyten. V nedli jsem plnovala nahodit dres a piject fandit do HD, ale kdy u ns zaalo lejt, bla jsem se, aby mi neoprel podpis Steffi Laier a jeliko druh dres mm jet ist, nemohla bych v nm machrovat, e jsem se taky svezla, tak jsem se vlela doma.
|