| : | Pipomnm, e v nedli hrajeme hokej proti FC ichovice. Sraz je ve 12:45 v Suici na zimku. Je to ptelk, take jako na rybnku. Povoleny jsou chrnie holenn, rukavice a patn brusla me mt pilbu. Po utkn bychom mohli posedt v njakm kulturnm zazen, doplnit kalorie. To se dohodneme na mst. Uvtme ptomnost ptel naeho tmu, fanynek a masrek! |