Prodám KTM 250+450 SXF 2009 po 100000 kè 728924413
02/10/2009 08:47 GMT (IP adresa byla uložena)
:
admin
:
Ahoj Honzo, nejedou se.
01/10/2009 17:03 GMT (IP adresa byla uložena)
:
honza
:
èau nevíte jestli se v rabí v sobotu nejedou pøi strkaèkách zase fichtli??
28/09/2009 17:38 GMT (IP adresa byla uložena)
:
meera
:
Nìmecká vapka s centrálou znaèky GȔ DE, 145 bar, regulace rozptylu. Koupena na podzim 2008 (ještì rok záruka). 3x použitá, témìø jako nová. Možno i s 50l sudem. http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi/ostatni/338919-vapka-s-centralou.html
Nevíš jestli v Bìlèicích 26.9. pojedou také fichtly, tak jako minule? Dík.
01/09/2009 07:48 GMT (IP adresa byla uložena)
:
admin
:
no login> volal jsem panu Svatošovi, co poøádá závody v Rábí a teï v sobotu se jedou pouze auta a fichtly. Za 14 dnù poøádaj další závod a to už snad pojedou i motorky. O žádném jiném hobby motokrosu v okolí jsem neslyšel.