Zdar, sice asi sice mimo, ale kdyby nkdo chtl pionra, ne zado, tak napite na mejl, sdlm podrobnosti. Dal jsem za nj 3000, za 3000 nechal udlat, za 4000 bych ho dal. Nen upravenej na zvody.... Nevim, co mi ruplo v kouli, e jsem do toho vbec el.....
Ahoj,trochu blbnut na silvestra,kousek od Paejova.Asi jsem padnul do oka asomikm 1 ze 14
http://www.youtube.com/watch?v=2eTb4P26A7A
01/01/2013 21:31 GMT (IP adresa byla uloena)
:
Ema
:
Ahoj, u se mi neda pihlsit na strnky, tak pu touhle formou. Na Silvestra jsme se potkali s Jirkou Kroupou v micch na Silvestrovskm motokrose podanm rodinou Kalnch. Byl to super den, skvl pohodov svezen na vznikajc pkn crosscountryov trati, pjemn rodinn atmosfra, vynikajc klobsy, moc se to Kalnm povedlo! Byl to super Silvestr, snad se ns tam pt rok sejde vc.